Nasza Galeria

Informacje kontaktowe

Kariera e-marketing manager

Zostań e-marketing managerem

[ Dołącz do zespołu GT Group ]

    • DZIAŁ: Marketing
    • DOŚWIADCZENIE: 2-3 lata
    • Ogólnopolska firma GT Group, działająca w branży sprzętu AGD oraz mebli kuchennych, realizująca wiele projektów inwestycyjnych, będąca jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży i posiadającej w swojej grupie kapitałowej kilka prężnych spółek zależnych, poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko: E-marketing Manager.

Zadania na stanowisku i oczekiwania wobec kandydatów

Poszukujemy osoby na stanowisko E-marketing Manager, która zajmie się planowaniem, zarządzaniem, rozliczaniem oraz raportowaniem akcji e-marketingowych. Zadaniem pracownika będzie również prowadzenie i koordynacja projektów e-marketingowych, związanych z e-commerce, a także monitoring i zapewnianie optymalnego doświadczenia zakupu. Ponadto zadaniem kandydata będzie budowanie komunikacji marki online, analiza trendów i konkurencji oraz rekomendacja zmian, a także monitorowanie oraz raportowanie narzędzi i rozwiązań technologicznych w zakresie e-marketingu. E-marketing Manager będzie zarządzał zespołem oraz współpracował w zakresie kreowania strategii działań dla e-commerce.

Od kandydata oczekujemy dobrej znajomość zagadnień digitalowych, trendów e-marketingowych oraz rozwiązań wspierających e-commerce. Wymagamy minimum rocznego doświadczenia w e-marketingu/ e-commerce oraz wiedzy ogólnej w zakresie SEO, CPC, SEM, Social Media Marketing, UX/UI, E-mail Marketing, Content Marketing oraz E-commerce. Ponadto wymagamy znajomości narzędzi analitycznych oraz wykorzystywania Excela w codziennej pracy.  Kandydat musi być samodzielny, umieć zarządzać zespołem oraz organizować pracę własną i swojego zespołu.

MIEJSCE PRACY

Łańcut

DZIAŁ​

Marketing

DOŚWIADCZENIE

2-3 lata

FORMA ZATRUDNIENIA

Umowa o pracę

Umiejętności analityczne
Znajomość narzędzi i zasad komunikacji online i offline
Zarządzanie zespołem i zadaniami

Otrzymasz od nas

Oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia. Zapewniamy niezbędne wyposażenie do pracy, pakiet szkoleń oraz możliwość udziału w branżowych wydarzeniach. Poza tym oferujemy pracę w młodym, sympatycznym zespole i możliwość rozwoju oraz nabywania wiedzy.